Kaufland Vypich Praha v novém kabátě

Vydáno: 23. května 2018 - Redakce

Ve čtvrtek 24. května se po rekonstrukci otevírá zmodernizovaná prodejna Kaufland na pražském Vypichu. Novinkou jsou digital signage obrazovky, čtečky EAN kódů pro pohodlnou kontrolu ceny produktů nebo rozsáhlý ToGo koutek s rychlým občerstvením, regionálním sladkým pečivem nebo salátovým a müsli barem.

Jednou z novinek moderní dvoupatrové prodejny Kaufland, která se po modernizaci otevírá na pražském Vypichu, jsou takzvané digital signage obrazovky. Ty již fungují v prodejně Kaufland na Jarově. Digitální obrazovky jsou umístěny nejen u hlavního vstupu a u pokladny, ale také v různých úsecích napříč prodejnou (např. úsek ovoce a zelenina, drogistické zboží, sezónní zboží, čerstvé pulty – ryby, maso, uzeniny, sýry a lahůdky). Zákazníkům usnadní orientaci v sortimentu produktů i v akčních nabídkách, které se budou na obrazovkách neustále obměňovat. Digitální obrazovky také pomohou v lepší navigaci a budou sloužit jako nosiče aktuálních informací.

„Zákazníci jistě ocení také čtečky EAN kódů, ke kterým stačí přiložit jakýkoli produkt a čtečka okamžitě ukáže jeho aktuální cenu. Jde o další krok, jak dělat pro naše zákazníky nákup příjemnější a pohodlnější,“ uvádí Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland Česká republika.

 

Novou tvář zákazníkům nabídne také oblíbený pultový prodej

Zásadního rozšíření se dočká úsek masa. Nabídku v něm posílí například prémiové produkty jako stařené maso, které vyzrává suchým zráním minimálně 21 dní. Další novinkou bude maso z „preštíků“, což je speciální zušlechtěné černostrakaté prase ze západočeských Preštic, jehož maso je vždy obaleno vrstvou tuku. Mezi další novinkové produkty patří také T-bone steaky, Pork chop (vepřová pečeně s kostí a částí boku) nebo hovězí nízký roštěnec.

Výběr se významně rozroste také na pultu se sýry a šunkami z různých koutů Evropy. Zákazníci tak mohou ochutnat měkký francouzský sýr se sametovou plísní Brie de Meaux, dále „Mnichovu hlavu“ – jeden z nejznámějších švýcarských sýrů nebo mnoho dalších z více než stovky sýrů z 26 zemí. Milovníci výběrových šunek si pak přijdou na své například se sušenými šunkami serrano či prosciutto ze Španělska a Itálie.

 

ToGo koutek a výborná kává

„V rámci modernizace jsme mysleli i na zákazníky, kteří k nám přijdou na malé občerstvení, ale nemají mnoho času hledat jednotlivé produkty v prodejně. Přímo pro ně je na Vypichu nově vytvořen ToGo koutek, kde kromě mnoha druhů baget naleznou také nový salátový a müsli bar, kde si mohou nechat namíchat ingredience dle své vlastní chuti a fantazie,“ upřesňuje Renata Maierl. K dispozici zde bude také pomerančový fresh juice a kvalitní káva z kávomatu. Dalšími „hity“ v ToGo koutku budou i regionální koláče a řezy mnoha druhů, bezlepkový chléb a pro letní osvěžení zde zákazníci najdou také zmrzliny Haagen Dasz.


Zdroj: Tisková zpráva Kaufland

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE