Výrobky bez lepku a laktózy značky K-free nově v Kauflandu

Vydáno: 24. srpna 2018 - Redakce

Výrobky bez lepku či laktózy a další produkty zdravé výživy se těší stále větší oblibě. Od srpna najdete v prodejnách Kaufland rozšířený sortiment produktů speciální výživy privátní značky K-free.

Kaufland rozšiřuje nabídku privátní značky K-free o nové produkty. „Cílem je nabídnout širší sortiment nejen skupinám lidí trpících potravinovými intolerancemi, ale i těm zákazníkům, kteří se rozhodli stravovat zdravěji,“ vysvětluje Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland Česká republika.

Nová řada K-free bez laktózy nabízí široký výběr více jak 20 produktů od jogurtů, šlehačky, mléka a tvarohu přes máslo, smetanu a sýry až po oříškovo-nugátové krémy. Novinkou v sortimentu je pak 13 bezlepkových produktů. Pochutnat si můžete na „gluten free“ těstovinách, pečivu, muffinech, bio-müsli a různých směsích na pečení. Výrobky jsou pro lepší přehlednost barevně rozlišeny a opatřeny symboly na obalech. Ty značí, zda je výrobek bez laktózy, lepku či bez obou těchto látek.

„Dostupnost produktů speciální výživy je v Čechách stále velmi omezená. Naším cílem je nabídnout zákazníkům co největší výběr za přijatelnou cenu, a proto v budoucnu plánujeme další rozšíření značky,“ uvádí Renata Maierl a dodává, že produkty z řady K-free jsou vyvíjeny společně s vybranými dodavateli a experty. Jejich kvalita je navíc posuzována i v nezávislých laboratorních testech.


Zdroj: Tisková zpráva Kaufland, redakčně upraveno

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE