Blíží se začátek školního roku. Jaké školní potřeby nakoupíte v prodejnách Kaufland?

Vydáno: 8. srpna 2018 - Redakce

Letní prázdniny se chýlí ke konci, začíná příprava do školy a tradiční shon po školních potřebách. Celá šíře školního sortimentu od aktovek, sešitů, výtvarných potřeb, krabiček na svačiny až po psací stůl a židle bude k dostání během srpna ve všech prodejnách Kaufland.

Se začátkem druhé poloviny prázdnin odstartovala společnost Kaufland marketingovou kampaň, která si klade za cíl informovat o sortimentu školních potřeb, jež zákazníci najdou pohodlně pod jednou střechou. Tváří kampaně se stala ambasadorka řetězce Lucie Křížková, která od 1. srpna doplňuje komunikační linku propagovanou prostřednictvím billboardů, letáků, tiskovin, ale i tematických spotů v rádiu a kinech. Postupně se připojí komunikace na sociálních sítích a webu. Kampaň je doplněna o online soutěž o školní aktovky.

Kaufland tak pokračuje v rozšiřování svého sortimentu spotřebního zboží pro celou rodinu, ve kterém nabízí pestrý výběr z privátních značek oblečení i vybavení pro domácnost. O aktuální nabídce budou zákazníci informováni vždy s předstihem prostřednictvím televizních spotů, letáků a plakátů umístěných na prodejnách.


Zdroj: Tisková zpráva Kaufland, redakčně upraveno

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE