BILLA otevře moderní supermarket ve Zlíně Malenovicích

Vydáno: 7. listopadu 2017 - BILLA

Ve Zlíně vyroste nejmodernější prodejna BILLA na Moravě. Svojí výměrou půjde o jeden z největších supermarketů v ČR. Nabídne nová pracovní místa a podpoří místní prvovýrobce a producenty. Otevře do konce 1. pololetí 2018.

Největší moravský supermarket BILLA vyroste v příštím roce v obchodním centru Centro ve zlínské části Malenovice. Na celkové rozloze téměř 2 000 m2 nabídne zákazníkům široký sortiment čerstvých a kvalitních produktů, regionálních výrobků a místních specialit. Bezproblémové nakupování zajistí na 1 000 parkovacích míst. Díky moderní prodejní ploše vybavené LED osvětlením, samoobslužnými pokladnami a energeticky úspornými chladícími a mrazícími systémy se supermarket zařadí mezi nejmodernější prodejny BILLA v České republice. 

Nový moderní supermarket BILLA nabídne zákazníkům rozsáhlý sortiment kvalitních produktů a představí nový koncept nakupování. Kromě pestré nabídky čerstvého ovoce a zeleniny, masa z domácích chovů, hotových chlazených pokrmů, bio potravin nebo kosmetiky a chovatelských potřeb si zákazníci budou moci v nové prodejně zakoupit i čerstvé chlazené ryby, sýry nebo lahůdky. 

„Supermarket BILLA bude svým konceptem ojedinělý a umožní našim zákazníkům ještě pohodlnější nákup než doposud,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR a dodává: „Otevřením prodejny v Malenovicích vytvoříme dalších pět desítek pracovních míst ve zlínském kraji a podpoříme ještě více místní výrobce a pěstitele“. 

Supermarket BILLA otevře své dveře zákazníkům do konce 1. poloviny roku 2018.


Zdroj: Tisková zpráva BILLA

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE