BILLA své věrné zákazníky vybaví na cesty

Vydáno: 21. června 2017 - BILLA

Po oblíbených kampaních, které potěšily primárně nejmenší, svou pozornost nyní obrací ke všem milovníkům cestování. Od 21. června 2017 bude možné směnit body získané za nákupy v jednom z 214 supermarketů BILLA za cestovní výbavu značky Ellehammer. Značka proslulá kvalitou a moderním designem nabídne celou produktovou řadu až s 80% slevou. Kampaň je plánována až do 12. září 2017.

„Společnost BILLA Česká republika myslí na své zákazníky a jejich přání jsou pro nás vždy na prvním místě. S blížícím se létem jim nabízíme kvalitní cestovní výbavu, kterou ocení nejen během dovolené, ale i v každodenním životě,“ uvedl generální ředitel společnosti BILLA Česká republika Jaroslaw Szczypka.

Dánská značka Ellehammer je po světě známá svou kvalitou a designem. Nese jméno J. Ch. H. Ellehammera, který sestrojil jedno z prvních letadel planety. S letectvím mají totiž kufry, tašky a batohy Ellehammer hodně společného. Je to především jejich lehkost, odolnost a náročnost na spolehlivost a bezpečnost. Všechna zavazadla totiž procházejí tím nejnáročnějším testováním, aby obstála při každé cestě. V BILLE se zákazníci mohou těšit hned na několik typů zavazadel a chytrých doplňků. K roztřídění obsahu zavazadel skvěle poslouží cestovní sáčky. Praktická a zároveň trendy je taška cross body s křížovým popruhem, sekcí na tablet a kapsou s organizérem. V nabídce je také pouzdro na tablet a taška přes rameno s inteligentní protipirátskou podšívkou zabraňující bezdrátovému odcizení dat. Tu má také praktický batoh na kratší cesty s ergonomickými popruhy. Na delší cestování potom BILLA zákazníkům nabídne malý a velký skořepinový kufr, oba v souladu s platnými leteckými předpisy o rozměru zavazadel. Kufry mají také inteligentní zámek TSA a velice moderní design. Všechny produkty mají standardní dvouletou záruku. 

Hrací karta a sběr bodů za hodnotu nákupů

A jaký bude systém nové věrnostní kampaně? Pravidla budou podobná jako v předchozích případech. Základem je hrací karta, na kterou se vlepují body. Při nákupu v supermarketu BILLA dostane zákazník u pokladny za každých 200 korun jeden bod, který si vlepí na kartu. Jakmile má na kartě 15 bodů, může získat vybrané zavazadlo s nižší slevou. V případě, že zákazník nasbírá 25 bodů, má možnost koupit zavazadlo s maximální nabízenou slevou a nejnižším doplatkem. Když získá potřebný počet bodů, odevzdá vyplněnou kartičku u pokladny a na jejím základě získá zavazadlo s příslušnou slevou.

Body budou vydávány do 12. září 2017, samotná zavazadla si zákazníci mohou vyzvednout až do 19. září 2017.


Zdroj: Tisková zpráva BILLA

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE