Nový supermarket BILLA v Písku

Vydáno: 11. května 2017 - BILLA

Široký výběr produktů, regionální speciality, moderní prodejní plocha vybavená LED osvětlením a energeticky úspornými chladícími a mrazícími systémy. Nový supermarket BILLA v Písku (Galerie Písek, Hradišťská 2451) se zařadí mezi nejmodernější obchody BILLA v České republice.

Dnes byl otevřen moderní supermarket BILLA v Písku v Hradišťské ulici. Na obyvatele města čeká ca 900 m2 prodejní plochy, na níž zákazníci naleznou vše, po čem touží srdce skutečných gurmánů. Pro nakupující je v rámci obchodního centra k dispozici 180 parkovacích míst pro automobily. Další z moderních prodejen BILLA v České republice nabízí širokou nabídku ovoce a zeleniny, mnoho druhů čerstvého zboží, hotových chlazených pokrmů a velký výběr lahůdek. Nechybí rozmanitá nabídka voňavého a křupavého pečiva. BILLA nabízí široký výběr zboží včetně velkého portfolia vlastních značek: značku BILLA pro vysoce kvalitní produkty za příznivou cenu, Naše bio představující řadu výrobků v bio kvalitě, čerstvé maso ryze českého původu pod značkou Vocílka, Českou farmu pro tradiční české ovoce a zeleninu, BILLA Premium pro špičkové potraviny nebo značku Clever pro radost z šetření.

Nový obchod BILLA je otevřen od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 hod. a v neděli od 8:00 do 20:00 hod

Podpora českých dodavatelů a nová pracovní místa pro region

BILLA nabízí rozmanitou paletu českých výrobků, které dosahují až 75 % sortimentu. Společnost je v České republice průkopníkem v podpoře českých producentů, včetně malých lokálních prvovýrobců. A tak i v této prodejně naleznou zákazníci širokou nabídku domácích a regionálních produktů za příjemné ceny. „BILLA dlouhodobě podporuje regionální výrobu v České republice. Jsme si vědomi jejího nesporného významu – nejen, že podporuje prosperitu kraje, ale vytváří také nová pracovní místa. Zde v Písku jsme vytvořili dalších několik desítek pracovních míst a nabídli ještě více prodejních možností pro místní dodavatele a výrobce,“ uvedl generální ředitel BILLA ČR pan Jaroslaw Szczypka.


Zdroj: Tisková zpráva BILLA

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE