BILLA v Kolíně otevírá již čtvrtý supermarket plný kvalitních a čerstvých potravin

Vydáno: 6. května 2017 - BILLA

Široký výběr produktů, regionální speciality, moderní prodejní plocha vybavená energeticky úspornými chladícími a mrazícími systémy. Nový supermarket BILLA v Kolíně (NC Stará plynárna) se zařadí mezi nejmodernější obchody BILLA v České republice.

Dnes byl otevřen již čtvrtý moderní supermarket BILLA v Kolíně, v ulici Polepská 979. Na obyvatele města čeká ca 900 m2 prodejní plochy, na níž zákazníci naleznou vše, po čem touží srdce skutečných gurmánů. Další z moderních prodejen BILLA v České republice nabízí širokou nabídku ovoce a zeleniny, mnoho druhů čerstvého zboží, hotových chlazených pokrmů a velký výběr lahůdek. Nechybí rozmanitá nabídka voňavého a křupavého pečiva. Obchody BILLA nabízejí široký výběr zboží včetně velkého portfolia vlastních značek: značku BILLA pro vysoce kvalitní produkty za příznivou cenu, Naše bio představující řadu výrobků v bio kvalitě, čerstvé maso ryze českého původu pod značkou Vocílka, Českou farmu pro tradiční české ovoce a zeleninu, BILLA Premium pro špičkové potraviny nebo značku Clever pro radost z šetření.

Nový obchod BILLA je otevřen od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 a v neděli od 8:00 do 21:00. Kromě Velikonočního pondělí 17.4., kdy je zavřeno, bude mít supermarket BILLA v ostatních dnech (Velký pátek, Bílá sobota, neděle Boží hod Velikonoční) běžnou otevírací dobu.

Podpora českých dodavatelů a nová pracovní místa pro region
BILLA nabízí rozmanitou paletu českých výrobků, které dosahují až 75 % sortimentu. Společnost je v České republice průkopníkem v podpoře českých producentů, včetně malých lokálních prvovýrobců. A tak i v této prodejně naleznou zákazníci širokou nabídku domácích a regionálních produktů za příjemné ceny. „BILLA dlouhodobě podporuje regionální výrobu v České republice. Jsme si vědomi jejího nesporného významu – nejen, že podporuje prosperitu kraje, ale vytváří také nová pracovní místa. Zde v Kolíně jsme vytvořili dalších 30 nových pracovních míst a nabídli ještě více prodejních možností pro místní dodavatele a výrobce.“ uvedl generální ředitel BILLA ČR pan  Jaroslaw Szczypka.


Zdroj: Tisková zpráva BILLA

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE