Datart má v Brně už tři prodejny

Vydáno: 6. prosince 2017 - Datart

Elektro prodejce Datart otevřel poslední listopadový den již svoji třetí brněnskou prodejnu, tentokrát je situovaná do nového OC Globus v Brně-Ivanovicích. I tuto prodejnu postavil dle osvědčeného konceptu Prodejna 21. století.

Datart chce, aby se zákazníci v humanizované prodejně cítili příjemně a zároveň se v ní rychle zorientovali. Základem je proto vzdušný a prosvětlený interiér, který v kombinaci s přírodními odstíny zelené a dřevem vytváří příjemnou atmosféru. Zboží je vystaveno přehledně v tematických sekcích. Uličky jsou dostatečně široké pro volný pohyb zákazníků s kočárky či na vozíku. V prodejně zákazníci naleznou rozsáhlý sortiment elektra, včetně doprovodných služeb, s jehož výběrem ochotně poradí elektrospecialisté.

„Naše prodejna je nyní plná nejlepších vánočních dárků. Na zákazníky v ní čeká navíc chytrý stromeček, který pomůže s výběrem vánočních dárků. Celý seznam je průběžně aktualizován, takže zákazníci vždy vidí aktuálně ty nejprodávanější dárky. Je zde také výdejna e-shopu, kde si mohou zákazníci vyzvednout zboží i na Štědrý den,“ doplňuje Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datartu.

Prodejna je otevřena denně od 9 do 21 hodin, na Štědrý den do 12 hodin.

V Brně má Datart již prodejny v OC Avion a galérii Vaňkovka. Ještě tento týden otevře firma další prodejnu ve slovenském Martinu. 


Zdroj: Tisková zpráva Datart

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE