Datart spouští týden šílených slev

Vydáno: 14. listopadu 2017 - Datart, černý týden, šílené slevy, sleva, 80 %, televize, konzole, smartphony, elektronika

Od pondělí 20. do neděle 26. listopadu 2017 mohou zákazníci v rámci akce Černý týden nakupovat v kamenných prodejnách Datart a v e-shopu www.cernytyden.cz výhodněji. Slevy až 80 % se budou týkat řady zboží od příslušenství, drobné elektroniky, smartphonů, přes herní konzole a televize, až po velké domácí spotřebiče, tedy všechny vánoční bestsellery.

Černý pátek získal svoje pojmenování kvůli zácpám a komplikacím, které způsobuje zvýšený počet lidí ve městech. Tento americký nákupní svátek zdomácněl i v České republice. Datart se do něj zapojuje již potřetí. Pro enormní zájem v roce 2014, kdy pořádal Černý pátek poprvé, již loni akci prodloužil na celý týden. Černý týden pořádá Datart pouze jednou ročně, zákazníci tak mají jedinečnou šanci nakoupit vánoční dárky za velmi výhodné ceny.

„Zájem zákazníků o zboží v rámci Černého týdne byl loni obrovský hlavně v našem e-shopu, kde nám tržby vzrostly oproti běžným dnům o 73 %. Ihned první den se vyprodaly nejzajímavější kousky z malých kuchyňských spotřebičů a produktů péče o tělo. Po celý týden nejvíce zákazníci nakupovali herní konzole, mobilní telefony a televize.  Naopak nejmenší zájem byl o velké kuchyňské spotřebiče,“ hodnotí Iva Pavlousková, tisková mluvčí společnosti Datart, akci v minulém roce.

Některé prodejny Datartu hlásily dokonce 50% nárůst zákazníků, firma proto posílila směny, což udělá i letos.

Během letošního Černého týdne se mohou zákazníci opět těšit na herní konzole Xbox One S 500GB Minecraft Edition za 5 999 Kč, hodinky Apple Watch v mnoha barevných provedeních od 6 490 Kč, odšťavňovač TEFAL ZC500H38 Infiny Press Revolution  za 2 999 Kč a sadu nádobí 7 kusů Lamart LTHSET7 za 999 Kč. Datart chystá také velké slevy na kávovary a posezónní výprodej grilů, např. LotusGrill G-OR-34 bude za 2 999 Kč a kávovar Piccolo KP100B31 pod 1 000 Kč. Pouzdra na starší mobilní telefony zlevní v rámci Černého týdne až na 50 Kč. Mnoho zlevněných výrobků bude i mezi velkými spotřebiči. Vše samozřejmě platí do vyprodání zásob.

Zlevněné zboží si mohou zákazníci koupit v některé z kamenných prodejen Datart nebo na e-shopu www.cernytyden.cz.


Zdroj: Tisková zpráva Datart

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE