Kaufland po rekonstrukci otevírá moderní prodejnu v Ústí nad Labem

Vydáno: 1. března 2018 - Kaufland

Ve čtvrtek 1. března 2018 se po rekonstrukci znovu otevřela prodejna Kaufland v Ústí nad Labem Klíše, v ulici Okružní. Po několika měsíční rekonstrukci se zákazníci mohou těšit na nové moderní prostory.

Design a technologická výbava prodejny jsou koncipovány tak, aby byly co nejvíce inovativní a vyšly vstříc potřebám zákazníků, kteří chtějí nakupovat efektivně, rychle a jednoduše. Rekonstrukce má přispět ke snazší orientaci v prodejních prostorách, rovněž má zvýšit přehlednost nabízeného zboží. 

„Prodejna byla zavřena po dobu dvou měsíců a prošla kompletní modernizací. Děláme vše pro to, aby se zákazníci, kteří k nám chodí nakupovat, cítili co nejlépe. Snažíme se přizpůsobovat jejich nárokům, abychom čas, který stráví nakupováním, co nejvíce zpříjemnili. Zároveň je pro nás důležité, aby provoz prodejních prostor byl ekonomicky a ekologicky úsporný a minimálně zatěžoval okolí,“ vysvětluje důvody přestavby Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

V minulém roce došlo k přestavbám prodejen například v Brně, Jičíně, Pelhřimově, Slaném nebo Znojmě.

Společnost Kaufland se soustředí na vytvoření moderního konceptu stávajících obchodů. Ten navazuje na vlnu předchozích modernizací jednotlivých prodejen, a proto by i Kaufland v Ústí nad Labem měl působit pocitem velkého vzdušného prostoru, klidu, čistoty, jednoduchosti a především funkčnosti. 


Zdroj: Tisková zpráva Kaufland

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE