Kaufland dodá ovoce pro závody RunCzech

Vydáno: 28. března 2018 - Kaufland

Pro všech osm závodů RunCzech zajistí společnost Kaufland čerstvé ovoce. Na trati tak budou moct běžci doplnit potřebnou energii formou čerstvých banánů nebo pomerančů. Nejen pro běžce v cíli, ale i pro návštěvníky bude dále k dispozici čerstvé ovocné smoothie ve stánku Kaufland.

První závod letošního běžeckého roku – Sportisimo 1/2Maraton Praha – startuje již 7. dubna 2018 a slaví kulaté 20. narozeniny, stejně jako společnost Kaufland na českém trhu.

„Společnost Kaufland podporuje zdravý životní styl, ke kterému sport bezpochyby patří. Na tratích bude pro běžce přichystáno občerstvení v podobě čerstvého ovoce,“ dodává Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

Více se o závodech RunCzech dočtete ZDE.

Kaufland má ve svém sortimentu více než 200 artiklů a 100 druhů ovoce a zeleniny, které dováží denně do svých prodejen po celé ČR. Během roku se například prodá 8 odrůd melounů a dokonce až 12 odrůd jablek. Široká nabídka čerstvého ovoce a zeleniny pochází především od více než 50 českých dodavatelů, ale i z různých koutů světa. Zákazníci tak mají možnost ochutnat i exotické kousky z dalekých destinací, kterými jsou například Peru, Chile, Malajsie a další.  


Zdroj: Tisková zpráva Kaufland

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽE



ZAJÍMAVÉ AKCE