Datart otevírá novou malou prodejnu ve Vršovicích

Vydáno: 9. února 2018 - Datart

Elektro prodejce Datart otevřel další malou městskou prodejnu v pražských Vršovicích. Najdete ji v Moskevské ulici přímo na pěší zóně u tramvajové zastávky Vršovické náměstí.

Prodejnu elektra Datart mohou lidé navštívit denně. Každý den si zde také mohou vzvendnout objednané zbozí, a to díky expresní výdejně e-shopu se závozem 5krát denně 7 dní v týdnu. Přímo v prodejně s rozlohou necelých 100 m2 je vystaveno kolem dvou tisíc položek elektro spotřebičů a příslušenství vybraných speciálně pro tuto lokalitu. Celou nabídku Datartu si pak mohou zákazníci prohlédnout na e-kiosku, což je interaktivní obrazovka připojená online do e-shopu. Vybrané zboží si mohou následně rovnou objednat. „Zákazníkům zde nabízíme vše, co potřebují do kanceláře i pro běžný chod domácnosti. Zároveň si tu mohou vybrat jakékoliv zboží z celé nabídky Datartu, které jim přivezeme zdarma do tří hodin od objednání. Pro zpříjemnění nákupu také nabízíme návštěvníkům prodejny čerstvě připravenou kávu naší značky Nero. Tuto službu chápeme jako součást péče o zákazníky," uvádí Patrik Tégl, oblastní manažer prodeje společnosti Datart.

Při otevření prodejny mohli návštěvníci ochutnat čerstvě připravenou kávu přímo od baristy a linecké pečivo z místní rodinné cukrárny.

Koncept malých městských prodejen umístěných na frekventovaných místech v centrech měst rozjel Datart loni v květnu, kdy otevřel první prodejnu tohoto typu v pražské Francouzské ulici. U těchto malých prodejen se zaměřuje hlavně na dostupnost sortimentu a osobní kontakt se zákazníkem. „V otevírání nových a přestavbě stávajících prodejen pokračujeme i nadále, a to jak u malých městských, tak u velkých prodejen. V oblasti expanze máme několik projektů v nejrůznějších stádiích rozpracovanosti. Například prodejnu v pražských Letňanech a v Plzni na Borských polích rekonstruujeme kompletně, navíc v obou prodejnách otevřeme i Datart kuchyňská studia. V průběhu března a dubna také plánujeme otevřít malou městskou prodejnu v Praze u Strossmayerova náměstí a velkou prodejnu v Prešově,“ prozrazuje Patrik Tégl.

Datart ve spolupráci s architekty vytváří prostředí poboček podle potřeb zákazníka. „Současný zákazník přichází velmi dobře informován, což klade mnohem větší nároky na vědomosti elektrospecialistů. Naše prodejny svým interiérem, odpočinkovými zónami nebo barevným a prostorovým členěním zároveň napomáhají lepší orientaci nakupujících," dodala Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datart.


Zdroj: Tisková zpráva Datart

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE