PENNY MARKET otevřel novou prodejnu v Blovicích

Vydáno: 22. března 2018 - Redakce

PENNY MARKET otevřel 22. března 2018 novou prodejnu ve městě Blovice. Supermarket naleznete v ulici Setecké. Pro první nakupující byly připraveny ochutnávky a dárky.

Prodejna PENNY MARKET nabízí lidem nové uspořádání zboží, které umožní snadnou a rychlou orientaci jedním pohledem nebo integrovaného řezníka Novák maso uzeniny. „Nová prodejna je rozdělena do několika světů, například svět s ovocem a zeleninou, svět pečiva, kde lidé najdou produkty místní pekárny PRIMA PEČIVO nebo svět piva s lahvemi lokálních pivovarů. To dohromady vytvoří místo s příjemným prostředím, kde se lidé budou cítit dobře, a kde budou potkávat své oblíbené prodavače. V tomto jsme vycházeli z průzkumu mezi zákazníky,“ popisuje proměnu Martin Peffek.

Pro zákazníky jsou v den otevření připravené ochutnávky produktů privátních značek BONI, KARLOVA KORUNA, ŘEZNÍKŮV TALÍŘ nebo PENNY, pečivo od regionálních pekařů i ovoce z projektu Neobyčejné kousky, kterým PENNY do prodeje za zvýhodněnou cenu vrací výpěstky ovoce a zeleniny nestandardních tvarů a velikostí. Prvních 700 lidí navíc v den otevření získá při nákupu nad 700 korun víno Tokaji Hárslevelű 0,75. Pro děti je připraveno modelování balonků.

Prodejna PENNY MARKET je otevřena každý den od 7 do 20 hodiny.

„Spolupracujeme s našimi lokálními pěstiteli, naše pečivo pečou místní pekaři, maso a uzeniny pocházejí především od českých řezníků, nabízíme piva malých regionálních pivovarů. Sedm z deseti potravinářských výrobků je u nás českých. A na tom nebudeme nic měnit ani v Blovicích,“ uvedl jednatel společnosti Penny Market Martin Peffek.

O prodejnách PENNY MARKET: Společnost Penny Market vstoupila na český trh před jedenadvaceti lety a od počátku se zaměřuje hlavně na rozvoj nových prodejen v regionech a na podporu českých potravin a výrobců. Ve větších i menších městech už dnes společnost provozuje 373 prodejen.


Zdroj: PENNY MARKET

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE