Brněnský hypermarket Tesco v Králově Poli je od 17. března otevřen nonstop

Vydáno: 17. března 2020 - Redakce

Brněnský hypermarket Tesco v Králově Poli je od úterý 17. března 2020 otevřen nepřetržitě a zákazníci zde mohou nakupovat podle svých časových možností. Opatření jistě přispěje ke snížení koncentrace lidí v prostorách prodejny. Tesco zákazníky ujistilo, že všechny obchody jsou pravidelně zásobovány čerstvými i trvanlivými potravinami a zásob na skladech je i nadále dostatek.

Jedním z nutných vládních opatření proti šíření nákazy koronaviru je uzavření většiny maloobchodních prodejen a provozoven podnikatelů. Výjimku mají ze zákona prodejny potravin, které jsou nadále otevřené a dobře zásobené potravinami. Rozšíření otevírací doby vede ke snížení koncentrace lidí na jednom místě. 

„Chceme zákazníkům v Brně a okolí umožnit nákup ve kteroukoliv denní či noční dobu. Snížíme tím zároveň větší koncentraci zákazníků v jedem okamžik na prodejně. O noční nákupy je ze strany zákazníků velký zájem a tímto krokem jim pomůže lépe zvládat a rozvrhnout jejich zásobování a překlenout toto obtížné období,“ vysvětluje Patrik Dojčinovič, výkonný ředitel Tesco.

Otevírací doba ostatních obchodů Tesco je standardní a zůstává beze změny.

Zákazníky Tesco vyzývá k důslednému dodržování základních hygienických návyků a osobní hygieny. Zároveň by měli zachovávat odstup nejméně 2 metry při kontaktu s ostatními osobami v celém prostoru obchodu. V případě nákupu nebaleného pečiva pak vždy používat jednorázové plastové rukavice.  Pro platbu nákupu využívat z hygienických důvodů přednostně bezhotovostní platební styk.


Zdroj: Tesco, redakčně upraveno

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE