BILLA otevírá svůj 219. supermarket

Vydáno: 14. prosince 2017 - BILLA

Společnost BILLA zítra otevře svůj již 219. supermarket v ulici Cedrová v Jesenici u Prahy. I zde si budou zákazníci moci vybrat ze široké nabídky čerstvých a kvalitních produktů zejména tuzemské výroby, která v BILLE tvoří až 75 % celkového sortimentu.

Chybět nebude ani zákazníky velmi oblíbený a žádaný regionální regál s výrobky od lokálních dodavatelů. V Jesenické prodejně nalezne práci na 30 lidí, a to na plný nebo zkrácený úvazek. I obyvatelé Jesenice v okrese Praha-západ se dočkali svého supermarketu BILLA. Hned zítra si budou zákazníci moci vybrat z pestré nabídky kvalitních a čerstvých produktů a nechat se obsloužit vyškoleným personálem, který je připraven nakupujícím poskytnout 100% servis. 

Jesenická prodejna se nachází v ulici Cedrová č. p. 1463. Rozmanitý sortiment potravin včetně až tisícovky cenově výhodných výrobků nabídne na prodejní ploše více než 800 m2. Pohodlné nakupování zajistí 75 parkovacích míst pro automobily, včetně vyhrazených míst pro vozíčkáře nebo rodiče s dětmi. 

„Expanze do menších měst nás velmi těší, protože vytváříme kromě nových pracovních míst také prodejní možnosti pro místní dodavatele a výrobce, jejichž produkty nabízíme v oblíbených regionálních regálech. Tímto unikátním projektem BILLA podporuje lokální zemědělskou výrobu a posiluje sociální i ekonomickou stabilitu v dané oblasti,“ uvedl generální ředitel BILLA ČR pan Jaroslaw Szczypka. 

V sortimentu nově otevřeného supermarketu v Jesenici si zákazníci budou moci vybrat také ze široké škály čerstvého ovoce a zeleniny, masa z českých chovů, hotových chlazených pokrmů, lahůdek, bio potravin nebo kosmetiky a chovatelských potřeb pro domácí mazlíčky. Nakupující se mohou těšit také na rozmanitou nabídku voňavého a křupavého pečiva. 

Nový supermarket bude otevřený 7 dní v týdnu, a to od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 a v neděli od 8:00 do 21:00 hod. 


Zdroj: Tiskový zpráva BILLA

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE