BILLA otevřela svůj 218. supermarket ve Vestci u Prahy

Vydáno: 1. prosince 2017 - BILLA

BILLA dále expanduje. Bohatý výběr potravin včetně výrobků od lokálních dodavatelů nabídne i obyvatelům Vestce u Prahy. I zde podpoří produkty lokální výroby prezentací na regionálním regálu. Do konce roku otevře BILLA ještě další 2 prodejny.

Nový supermarket otevřela včera společnost BILLA ve Vestci u Prahy. V pořadí již 218. prodejna nabídne svým zákazníkům BILLA široký sortiment čerstvých a kvalitních produktů. Chybět nebude ani oblíbený regionální regál s výrobky od lokálních dodavatelů. Do konce roku otevře BILLA ještě další 2 prodejny. 

Nový moderní supermarket BILLA včera otevřel své dveře obyvatelům Vestce v ulici Vídeňská 679. Nabídne jim rozsáhlý sortiment kvalitních produktů na prodejní ploše 922 m2. Bezproblémové nakupování v supermarketu zajistí několik parkovacích míst pro automobily včetně vyhrazených míst pro vozíčkáře nebo rodiče s dětmi. 

Otevřením nové prodejny nabídla BILLA v této pražské části také na tři desítky pracovních míst, a to jak na hlavní pracovní poměr, tak na částečný úvazek. 

V sortimentu nově otevřeného supermarketu ve Vestci si zákazníci budou moci vybrat ze široké škály čerstvého ovoce a zeleniny, masa z českých chovů, hotových chlazených pokrmů, lahůdek, bio potravin nebo kosmetiky a chovatelských potřeb pro domácí mazlíčky. Nakupující se také mohou těšit na denní rozmanitou nabídku voňavého a křupavého pečiva. Chybět nebude ani regionální regál, ve kterém dává BILLA možnost pro prezentaci výrobků od lokálních dodavatelů. Tímto unikátním projektem BILLA podporuje lokální zemědělskou výrobu a posiluje sociální i ekonomickou stabilitu v dané oblasti. Podporou tuzemských produktů BILLA pomáhá také snížit negativní dopad nákladové dopravy a složitých dodavatelských procesů. 

„Otevřením dalšího supermarketu na území okresu Praha-západ posilujeme naší pozici v této oblasti a přibližujeme se ještě více zákazníkům, kteří preferují čerstvé a kvalitní potraviny. Celkově jde o již 50. prodejnu na území hl. města Prahy,“ uvedl generální ředitel BILLA ČR pan Jaroslaw Szczypka. 

Nový supermarket bude otevřený 7 dní v týdnu, a to od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 a v neděli od 8:00 do 21:00 hod. 


Zdroj: Tisková zpráva BILLA

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE