BILLA otevírá novou prodejnu v Českém Brodě

Vydáno: 16. srpna 2017 - BILLA

Široký sortiment čerstvých a kvalitních produktů, regionálních výrobků a specialit nabízí nový supermarket BILLA, který se dnes otevírá v Českém Brodě v ulici Jana Kouly. Díky moderní prodejní ploše vybavené LED osvětlením a energeticky úspornými chladícími a mrazícími systémy se řadí mezi jednu z nejmodernějších prodejen BILLA. S tímto supermarketem BILLA provozuje celkem 215 prodejen v České republice.

 
Nový moderní supermarket BILLA dnes poprvé otevírá své dveře obyvatelům Českého Brodu na adrese Jana Kouly 445. Nabídne jim rozsáhlý sortiment kvalitních produktů na prodejní ploše více než 900 m2. Bezproblémové nakupování v supermarketu zajistí několik řad parkovacích míst pro automobily. V den slavnostního otevření čeká zákazníky řada akcí a slev. Ke každému nákupu dostanou darem nákupní tašku a při nákupu nad 500 Kč také láhev vína zdarma.
 
„V novém supermarketu BILLA v Českém Brodě čeká na zákazníky široká škála produktů z celého Česka i speciality a výrobky přímo z okolí Českého Brodu a Středočeského kraje,“ uvádí generální ředitel BILLA ČR pan Jaroslaw Szczypka.„Vytvořením nových prodejních možností pro místní dodavatele a výrobce a novou nabídkou několika desítek pracovních míst přispíváme ke spokojenosti místních obyvatel a prosperitě kraje,“ dodává Jaroslaw Szczypka.
 
Nový supermarket BILLA je otevřen od pondělí do soboty od 7:00 do 21:00 a v neděli od 8:00 do 21:00 hod.
 
Billa nabízí rozmanitou paletu českých výrobků, které dosahují 75 % celkového sortimentu. Zákazníci si mohou vybrat z široké škály čerstvého ovoce a zeleniny, čerstvého masa, hotových chlazených pokrmů, lahůdek, bio potravin nebo kosmetiky a chovatelských potřeb pro domácí mazlíčky. Nakupující se také mohou těšit na denní rozmanitou nabídku voňavého a křupavého pečiva.


Zdroj: Tisková zpráva BILLA

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE