Výprodejová nabídka se bude ve vybraných prodejnách týkat také kolekce oblečení módní značky Cherokee, která je v Albertu exkluzivně k dostání. Sleva zde startuje na 50 % a týká se veškerého oblečení s výjimkou spodního prádla a kojeneckého textilu.

Povánoční výprodeje začínají v supermarketech Albert 27. prosince, v hypermarketech pak o den později a potrvají nejpozději do 9. ledna.

Nevhodné vánoční dárky lze vrátit do 14 dnů

Albert myslí také na možnost vrácení nevhodných dárků pod stromečkem. „Zákazníci mohou přijít do čtrnácti dnů od zakoupení zboží a nevhodné dárky při dodržení stanovených podmínek vrátit bez udání důvodů. Za takto vrácené zboží dostanou zpět peníze, nebo si mohou v našich obchodech vybrat zboží jiné,“ upřesňuje Barbora Vanko.

Produkty mohou zákazníci přinést do jakékoli prodejny Albert, která má sortiment v nabídce. Zboží musí být vráceno v původním a neporušeném balení společně s účtenkou. Tento postup se nevztahuje na produkty, které není možné vrátit z hygienických nebo morálních důvodů. Do této kategorie patří například spodní prádlo, holicí či depilační strojky, dálniční známky, SIM karty, knihy, CD nebo DVD nosiče.

V případě mechanického poškození nebo nefunkčnosti výrobku zákazník uplatňuje reklamaci.

V obchodech Albert mohou zákazníci využít také program 100% garance kvality, který se vztahuje na téměř celý sortiment potravin, kosmetiku, drogerii i například na krmivo pro zvířata.