Tesco spouští povánoční výprodeje 27. prosince 2017. Potrvají do vyprodání zásob

Vydáno: 26. prosince 2017 - Tesco

Povánoční slevy začínají v obchodech Tesco po celé České republice ve středu 27. prosince 2017 v 7 hodin. Se slevou koupíte stovky produktů, především ze sortimentu hraček, vánočních dekorací, oblečení, kosmetiky nebo vybraných domácích potřeb a elektroniky. Z nabídek dosahujících až 75% slevy se zákazníci Tesco mohou těšit až do vyprodání zásob.

 „Povánoční slevy jsou u našich zákazníků oblíbené. Důvody jsou výhodnější ceny a větší klid při nakupování Tyto dny po Vánocích k nakupování dárků lidé využívají především tehdy, kdy dávají někomu vánoční dárek o pár dní později V případě, že jste pod stromečkem našli dárkovou poukázku nebo peníze, povánoční slevy jsou pak ideálním řešením, kdy si jít vybrat dárek,“ uvádí Aleš Pavlík, manažer spotřebního zboží Tesco pro ČR a SR.

Pozor: změna otvírací doby na přelomu roku

Kvůli novému zákonu upravujícímu provozní dobu obchodů o některých státních svátcích dochází k drobným změnám ve vánoční otevírací době obchodů Tesco.  27. 12. budou obchody otevřeny od 7:00. Ve dnech od 28. do 30. prosince budou platit běžné otevírací hodiny. Poslední den v roce mohou zákazníci nakupovat až do 17:00. Na Nový rok se otevřou od 12 do 20 hodin jen čerpací stanice, všechny ostatní obchody Tesco se otevřou opět 2. ledna, kdy již bude platit běžná otevírací doba. Tesco přivítají své zákazníky opět 2. ledna 2018, kdy v některých obchodech bude platit běžná otevírací doba, některé obchody otevřou v 7:00.  

 

Povánoční slevy dosáhnou až 75 %

Slevy odstartují od 50 % a budou se zvyšovat až na 75 %.  Za polovinu původní ceny si budou zákazníci moci pořídit mimo jiné oblíbené módní oblečení F&F nebo kosmetické balíčky.  Jen čtvrtinu původní ceny pak zákazníci zaplatí při koupi  vybraných vánočních dekorací a balicích papírů, nebo třeba  domácích potřeb, elektroniky  nebo hraček. Až do ledna bude Tesco do slev postupně zařazovat další nové pložky.

Povánoční slevy od 27. prosince v obchodech Tesco

Sortiment a výše slevy:

  • Vánoční dekorace a balicí papíry až 75 %
  • Elektronika až 75 %
  • Domácí potřeby až 75 %
  • Hračky až 75 %
  • Oděvy  Až 50 %
  • Kosmetika Až 50 %

 

V Tescu můžete kdykoli vrátit nevyhovující dárek

Každoročně zákazníci využívají možnosti vrácení či výměny nevhodně zvolených dárků. Reklamace probíhají standardně, tedy jako kdykoli jindy. Standardní doba reklamace je daná zákonem a činí 2 roky. „Některé obchody si samy určují, že dárek musíte vrátit do dvou týdnů či do měsíce od koupě, v Tescu to tak ale není. Dárek můžete vrátit zcela kdykoli.  Jedinou podmínkou je, že dárek nesmí být použit a musíte a doložit účtenku“, upřesňuje Václav Koukolíček, manažer externí komunikace pro Tesco ČR. Zboží tedy musí zůstat nenošené, nepoškozené a v původním obalu. Pokud má zboží visačku, tak ji nepřestřihávejte. Spolu s nákupním dokladem nezapomeňte uschovat i záruční list. Tyto podmínky jsou platné jak pro vrácení, tak pro reklamaci zboží. Při jejich dodržení mohou zákazníci zboží vrátit či vyměnit v kterémkoli obchodě Tesco po celé České republice. Výjimku tvoří úhrada nákupu Tesco poukázkou, dárkovými nebo sociálními poukázkami stravovacích společností.  V těchto případech nelze záruku vrácení peněz uplatnit.


Zdroj: Tisková zpráva Tesco

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE