Kaufland otevírá po rekonstrukci prodejnu v Brně - Židenicích

Vydáno: 18. října 2017 - Kaufland

Ve čtvrtek 19. října 2017 byla po rekonstrukci otevřena prodejna Kaufland v Brně – Židenicích, v Bubeníčkově ulici. Modernizace prodejny za plného provozu trvala necelé 4 měsíce. Modernizovaná prodejna nabídne zákazníkům rychlý a pohodlný nákup.

Nový vzhled i technologické vybavení prodejny nyní odpovídají trendům poslední doby a vycházejí vstříc potřebám zákazníka, který chce nakupovat rychle a chce se snadno orientovat v prodejně i v nabídce zboží.

Nový koncept prodejny navozuje pocit velkého vzdušného prostoru, klidu, čistoty, jednoduchosti a funkčnosti. V orientaci pak pomáhá nejen barevnost stěn podle druhu zboží, ale i jednoduchý navigační systém zastoupený ikonami.

Chceme zákazníkům nabídnout rychlý a pohodlný nákup. Rozšířili jsme uličky a pro urychlení nákupu jsme na prodejní ploše vybudovali průchody – zkratky, které zákazníkům ušetří cestu. Při přestavbě jsme kladli důraz i na ekologickou stránku prodejny. Prodejní plochu osvětluje moderní, příjemné a především úsporné LED osvětlení,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

Nejpodstatnější a také nejviditelnější změnou je zmodernizování obslužného pultu s uzeninami, sýry a lahůdkami. Rozšířil se zhruba o 4 metry. Vznikl tak prostor pro nový obslužný pult s masem značek Naši řezníci a K-Purland, které se připravují ve vlastním masozávodě společnosti Kaufland v Modleticích u Prahy.

Úpravou prošlo i oddělení pečiva, které je nyní přesunuté dopředu k oddělení ovoce a zeleniny.  Nová je i pokladní zóna, kde přibylo 6 samoobslužných pokladen pro rychlé odbavení menších nákupů.

 


Zdroj: Tisková zpráva Kaufland

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE