Kafuland otevírá zrekonstruovanou prodejnu ve Znojmě

Vydáno: 6. září 2017 - Kaufland

Ve čtvrtek 7. září 2017 se znovu otevírá po kompletní rekonstrukci prodejna Kaufland ve Znojmě, v ulici Dukelských bojovníků. Modernizace prodejny trvala necelé tři měsíce, z toho měsíc a půl byl obchod zcela uzavřen. Přestavba si vyžádala investice více než sto milionů korun.

Prodejna prošla proměnou venku i uvnitř. Její vzhled a technologické vybavení odpovídají trendům poslední doby a vycházejí vstříc potřebám zákazníka, který chce nakupovat rychle a chce se snadno orientovat v prodejně i v nabídce zboží. Nový koncept prodejny navozuje pocit velkého vzdušného prostoru, klidu, čistoty, jednoduchosti a funkčnosti. V orientaci pak pomáhá nejen barevnost stěn podle druhu zboží, ale i jednoduchý navigační systém zastoupený ikonami.

Chceme zákazníkům nabídnout rychlý a pohodlný nákup. Rozšířili jsme uličky, které teď mají až 4 metry. Pro urychlení nákupu jsme na prodejní ploše vybudovali průchody – zkratky, které zákazníkům ušetří cestu. Svůj prostor dostaly i čerstvé produkty k rychlému občerstvení. Ve vitríně „Snack/fast to go“ plné baget a salátů lze dobře pořídit tzv. svačinový nákup,“ říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

Nejpodstatnější a také nejviditelnější změnou je zmodernizování obslužného pultu s uzeninami, sýry a lahůdkami. Rozšířil se zhruba o 4 metry. Vznikl tak prostor pro nový obslužný pult s masem značek Naši řezníci a K-Purland, které se připravují ve vlastním masozávodě společnosti Kaufland v Modleticích u Prahy. Úpravou prošlo i oddělení pečiva, které je nyní přesunuté dopředu k oddělení ovoce a zeleniny.  Nová je i pokladní zóna, kde přibylo 6 samoobslužných pokladen pro rychlé odbavení menších nákupů.

Při přestavbě se kladl důraz i na ekologickou stránku prodejny. Prodejní plochu i zázemí osvětluje moderní, příjemné a především úsporné LED osvětlení. Chladicí vitríny mají nově skleněné dveře, což spolu s novou technologií chlazení snižuje jejich energetickou náročnost až o 30 procent. Kaufland dbá i na pohodlí a komfort svých zaměstnanců. Rozšířené a zmodernizované je zázemí pro více než sedmdesát zaměstnanců prodejny. Společenská místnost, jídelna i šatny jsou teď vzdušnější a laděné do příjemných barev. Zaměstnanci mají k dispozici plně vybavenou kuchyň, moderní sociální zařízení i wi-fi.

Všichni zákazníci, kteří dorazí v den otevření, budou nakupovat s dobrým pocitem. Kaufland věnuje za každého z nich, který ve čtvrtek 7. září v této prodejně nakoupí, jednu školní pomůcku žákům Základní školy na Václavském náměstí ve Znojmě.


Zdroj: Tisková zpráva Kaufland

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE