Kaufland zve na F.O.O.D. piknik v Praze a Olomouci

Vydáno: 1. září 2017 - Kaufland

V neděli 3. září 2017 v Praze a v sobotu 9. září 2017 v Olomouci proběhne již 7. ročník kulinářského programu F.O.O.D. piknik. Kaufland Česká republika jako generální partner akce zve všechny, kteří rádi dobře jedí a sledují nové trendy ve výživě, na celodenní zábavný gastronomický program.

Pražská Ladronka a olomoucká Korunní pevnůstka návštěvníkům nabídnou kuchařské show známých šéfkuchařů, ochutnávky produktů od partnerů akce, stánky s produkty českých kulinářů a farmářů, piknikové koše plné dobrot za speciální ceny a také živou muziku a zábavu pro děti.

Grilované speciality, vlastní značku piva i vína a také výrobky pro vyznavače biostylu, vegetariánství a veganství nabídnou těm, kteří dorazí, stánky Kauflandu. Jak zdravě grilovat, a to i pro děti, zjistí u stánku, kde se na roštu bude připravovat spolu s bylinkami a zeleninou maso z masozávodu Kaufland.

Pivaři to mohou zapít třemi druhy piva Bruncvík, a to pšeničným, dvanáctistupňovým i nealkoholickým. K ochutnání bude připraveno Prosecco a vybraná vína značky Cultura vini.  A další stánek ocení ti, kteří se musejí nebo chtějí vzdát masa nebo mléčných výrobků. Čekat tu na ně budou smoothie, shaky a kanapky připravené z vlastních značek K-Lactosefree, K-take it veggie a K-Bio. 


Zdroj: Tisková zpráva Kaufland

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE