V Datartu si vyzvednete vánoční dárky i na Štědrý den. Vrátit nebo vyměnit je můžete od 27. prosince 2017

Vydáno: 18. prosince 2017 - Datart

Kdo nestihne pořídit všechny dárky do vánočního víkendu, může je nakoupit ještě na Štědrý den do 12 hodin v prodejnách Datart, případně si zde vyzvednout zboží objednané z e-shopu. Do 6. ledna 2018 pak mohou nevhodné dárky zdarma vrátit nebo vyměnit.

„Zákazníkům e-shopu, kteří nechávají nákupy až na poslední předvánoční týden, doporučujeme raději využít možnosti vyzvednout si zdarma objednané zboží v některé z našich prodejen. U objednávek realizovaných do 19. prosince jsme garantovali dodání do Vánoc, dodání zboží objednaného později však již kvůli tradičnímu předvánočnímu kolapsu přepravních služeb garantovat nemůžeme. V rámci Prahy lze také doručení objednaného zboží zajistit kurýrem, a to až do 23. prosince,“ vysvětluje Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datart. „Letošní novinkou je také možnost vyzvednutí dárků v Poštomatech České pošty, které jsou určeny pro méně rozměrné zboží a fungují ve dne v noci. Na Štědrý den ještě rovněž rozvážíme velké spotřebiče naší Datart dopravou,“ dodává Iva Pavlousková.

Na Štědrý den má Datart do 12 hodin otevřené i výdejní místo v centrálním skladu. O prvním vánočním svátku budou všechny prodejny zavřené, v tento den ale startují povánoční výprodeje v e-shopu. O druhém svátku vánočním budou otevřené malé pražské prodejny a výdejní místo v centrálním skladu, ostatní větší prodejny zůstanou kvůli zákonnému omezení zavřené. Mezi svátky budou všechny prodejny i výdejní místo v centrálním skladu otevřené jako ve všední dny, na Silvestra bude otevírací doba ve většině prodejen do 14 hodin, v některých až do 17 hodin„Na Nový rok budou všechny prodejny zavřené, zákazníci však mohou nakupovat v e-shopu,“ doplňuje Iva Pavlousková.

Dárky, které obdarovaní nevyužijí, je možné zdarma vrátit od 27. prosince do 6. ledna„Ihned v prodejně jim vyměníme nevhodný dárek za jiné zboží, vystavíme dárkovou kartu nebo vrátíme peníze. Dárky mohou být vráceny v kterékoliv naší prodejně, nebo je lze zaslat na adresu centrálního skladu,“ upřesňuje Iva Pavlousková s tím, že loni zákazníci nejčastěji vraceli mobilní telefony a malé kuchyňské spotřebiče, u kterých hraje důležitou roli barva a zákazníci často jen sáhli po jiném barevném provedení.


Zdroj: Tisková zpráva Datart

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE