Vánoční a novoroční otevírací doba v obchodech Albert

Vydáno: 27. listopadu 2017 - AHOLD Czech Republic

Všechny obchody Albert zůstanou během obou vánočních svátků a na Nový rok zavřené. Během Štědrého dne budou moci zákazníci nakoupit pouze dopoledne, na Silvestra pak do 19 hodin.

Do 23. prosince mohou zákazníci v obchodech Albert po celé České republice nakoupit tak, jak jsou běžně zvyklí. Otevírací doba v průběhu vánočních svátku je již druhý rok za sebou regulovaná zákonem. Během 24. prosince budou obchody Albert otevřené do 11.30 hodin. V jednom případě, kterým je hypermarket v Nádražní ulici v Českých Budějovicích, budou moci zákazníci nakoupit do 14 hodin. Prodejna splňuje zákonnou výjimku, protože se nachází v areálu autobusového nádraží.

Oba vánoční svátky, to znamená 25. i 26. prosince, pak bude zavřeno. Týká se to všech obchodů Albert a u žádné z prodejen nebude využita výjimka stanovená zákonem. Stejně tak zůstanou všechny supermarkety a hypermarkety Albert zavřené na Nový rok 1. ledna 2018.

Silvestr zavře obchody dříve

Po vánočních svátcích se obchody Albert znovu otevřou ve středu 27. prosince, a to podle běžné otevírací doby. „Zákazníci u nás před samotným koncem roku najdou skvělou nabídku nejen potravin a nápojů. Mohou si tak v klidu a pohodlně pod jednou střechou nakoupit vše potřebné pro přípravu silvestrovských i novoročních oslav,“ říká mluvčí řetězce Albert Barbora Vanko. Poslední den v roce na Silvestra zůstanou supermarkety a hypermarkety Albert otevřené do 19 hodin. Po Novém roce opět otevřou tak, jak jsou zákazníci běžně zvyklí, v úterý 2. ledna.

Vánoční otevírací doba supermarketů a hypermarketů Albert

Do 23. 12.

Standardní otevírací doba.

Štědrý den 24. 12.

Otevírací doba do 11.30 hodin. *

1. svátek vánoční 25. 12.

 

Zavřeno.

2. svátek vánoční 26. 12.

27. 12. - 30. 12.

Standardní otevírací doba.

Silvestr 31. 12.

Otevírací doba do 19.00 hodin. **

Nový rok 1. 1. 2018

Zavřeno.

* Hypermarket Albert v Nádražní ulici v Českých Budějovicích (dopravně obchodní centrum IGY) bude 24. 12. otevřený do 14 hodin.

** U některých obchodů může být otevírací doba upravena po dohodě s pronajímateli. Platí to zejména u prodejen ve vybraných obchodních centrech.


Zdroj: AHOLD Czech Republic

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE