Kaufland otevřel moderní prodejnu v Kuřimi

Vydáno: 26. dubna 2018 - Kaufland

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 otevřela společnost Kaufland novou moderní prodejnu v Kuřimi. V České republice se jedná o 129. obchod tohoto řetězce. Zákazníkům i zaměstnancům nabídne prostory vybudované podle nejnovějšího konceptu výstavby prodejen Kaufland a poskytne tak maximální pohodlí při nakupování.

Počet prodejen Kaufland v Česku nadále roste. „Prodejna v Kuřimi je již 129. prodejnou v České republice a zákazníci se mohou těšit na řadu novinek. Při modernizaci jsme nezapomněli ani na naše zaměstnance, kteří mají nyní k dispozici moderní prostorné zázemí, laděné do příjemných barev,“ uvádí tisková mluvčí společnosti Kaufland Česká republika Renata Maierl.

Návštěvníci jistě ocení To go vitrínu se širokým výběrem rychlého občerstvení, prostorné uličky, úsporné a uzavřené mrazicí i chladicí skříně nebo například čtečku EAN kódů produktů, kde si mohou překontrolovat cenu. Po Ústí nad Labem se tak jedná o druhou prodejnu Kaufland v České republice, která tuto službu zákazníkům nabízí. Moderní vzhled prodejny navozuje pocit velkého vzdušného prostoru, jednoduchosti a funkčnosti. V orientaci zákazníkům pomáhá výmalba stěn podle druhu zboží, ale také jednoduchý navigační systém zastoupený piktogramy. Pro urychlení nákupu byly na prodejní ploše vybudovány průchody – zkratky, které zákazníkům umožní zvolit si kratší prodejní okruh.

Při stavbě samotné prodejny byl kladen důraz i na její ekologickou stránku. Díky nejnovějším technologickým řešením, například snížení množství CO2 či rekuperaci, prodejna minimálně zatěžuje své okolí. Prodejní plochu i zázemí pak osvětluje moderní, příjemné a především úsporné LED osvětlení. Chladicí nábytek je osazen dveřmi, což spolu s nejnovější technologií chlazení snižuje jeho energetickou náročnost až o 30 procent.

Slavnostního otevření Kauflandu v Kuřimi se zúčastnil starosta města Drago Sukalovský. Kaufland u příležitosti otevření navíc podpořil místní děti ze základních a mateřských škol a neziskovou organizaci Loono. Zákazníci se v prvních týdnech mohou těšit na speciální akce.


Zdroj: Tisková zpráva Kaufland

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE