Lidl modernizuje prodejnu v Rožnově pod Radhošťem. Až do 8. června zůstane uzavřena.

Vydáno: 1. května 2018 - Redakce

Prodejna Lidl v Rožnově pod Radhoštěm v Meziříčské ulici se na několik týdnů zavírá. Od 1. května do 8. června 2018 prodejnu čeká modernizace interiéru. Po otevření vznikne další prodejna nové generace. Proměnou projde také parkoviště.

Při několikatýdenní přeměně prodejní plochy budou využity prvky nového konceptu, jež zákazníkům přinesou vzdušnější prostory, příjemnější vzhled a tím pádem pohodlnější nakupování.

Zákazníci se po otevření mohou těšit na moderní prosklené zádveří, 3D grafické nápisy na stěnách pro lepší orientaci na prodejní ploše, novou pekárnu s širokou nabídkou pečiva, dřevěné prvky v dekoru světlého dubu, nebo kávomat umístěný u vstupu do prodejny. Novinkou budou rovněž pokladny s velkým odkládacím prostorem a ergonomickým pracovním místem pro zaměstnance. Celý interiér pak sjednotí šedá barva, jež celé prostředí zklidní a umožní tak lépe vyniknout vystavenému zboží. Větší výběr než doposud pak budou mít zákazníci v případě čerstvých potravin.

„Tímto remodelingem chceme našim zákazníkům i ve stávající prodejně poskytnout výhody prodejen nové generace, které stavební technologie této budovy umožňují. Věříme, že možnost pohodlnějšího nakupování ocení,“ okomentovala remodeling prodejny mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

Prodejna bude uzavřena od 1. května do 8. června. Zákazníci si budou moci opět nakoupit v sobotu 9. června. Během modernizace mohou zákazníci využít nejbližší prodejny Lidl ve Valašském Meziřící, Vsetíně, Kopřivnici a Novém Jičíně.


Zdroj: Lidl

Reklama


SLEVY A SOUTĚŽEZAJÍMAVÉ AKCE